Beton Silme Makinası Lissmac BSM450E - Üsfen Makina Beton Silme Makinası Lissmac BSM450E - Üsfen Makina

Beton Silme Makinası Lissmac BSM450E

Beton Silme Makinası Lissmac BSM450E

Ürün Özellikleri

Açıklama

Beton Silme Makinası BSM450E

TÜM UYGULAMALAR İÇİN CİHAZ. KURU VE ISLAK İŞLER İÇİN AYNI ŞEKİLDE UYGUN OLAN KAYIŞ TAHRİKLİ 3 DİSKLİ TAŞLAMA MAKİNESİ YÜKSEK PERFORMANSI VE ÇOK YÖNLÜLÜĞÜ İLE ETKİLEYİCİDİR.
Kompakt zemin taşlama makinesi BSM 450 E, kuru ve ıslak uygulamalar için çok yönlüdür. 2,2 kW motor 230V olup, bağlantı seçeneklerini basitleştirir. Çalışma genişliği etkileyici bir 450 mm’dir, ancak düşük ağırlığı ve optimize edilmiş ergonomisi sayesinde, kayış tahrikli 3 diskli taşlama makinesinin kullanımı ve kullanımı kolaydır.

Kuru ve ıslak uygulamalar için yüksek kaliteli çelikten yapılmış kompakt zemin taşlama makinesi son derece çok yönlüdür. Kapsamlı yüksek kaliteli, uzun ömürlü LISSMAC taşlama aletleri, kuru ve ıslak kullanımdaki farklı uygulamalara en uygun şekilde uyarlanmıştır. Aksesuar olarak bir manyetik alet tutucu, üç taşlama veya parlatma pedi için bir tutucu plaka ve bir polisaj pedi mevcuttur. Yanal emiş nozulları, endüstriyel bir elektrikli süpürgenin bağlanmasını sağlar.

Hassas ince taşlama veya güçlü kaba yüzey kaldırma – kuru ve ıslak uygulamalar için BSM 450 E zemin taşlama makinesi, gücünü her gün kanıtlayan ve basit kullanımla puan alan verimli, çok yönlü bir makinedir. Avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinin:

Teknik Özellikler

BSM 450 E

Çalışma genişliği 450mm

Maks. çıkış gücü 2,2 kW; 230 V; 50 Hz

Hız 1430 1/dak.

Boyutlar (U/G/Y) 1003/460/980 mm

Ağırlık 116 kg

Beton Silme Makinası BSM450E Daha Fazla Bilgi

  • Kayış tahrikli 3 diskli taşlama makinesi
  • Yüksek kaliteli çelikten kompakt tasarım
  • Hem kuru hem de ıslak uygulamalarda kullanılabilir
  • Yan emiş nozulları, endüstriyel bir elektrikli süpürgenin bağlanmasına izin verir
Bizi Arayın