Beton Silme Makinası Lissmac BSM650E - Üsfen Makina Beton Silme Makinası Lissmac BSM650E - Üsfen Makina

Beton Silme Makinası Lissmac BSM650E

Beton Silme Makinası Lissmac BSM650E

Ürün Özellikleri

Teknik Özellikler

Beton Silme Makinası BSM650E

AĞIR İŞLEMLERİ KOLAYLAŞTIRIR. ORTA BÜYÜK ALANLAR İÇİN BU GÜÇLÜ CİHAZ EN ZOR GÖREVLERİ KOLAYCA AŞAR VE HIZLI İŞ İLERLEMESİ VE KOLAY KULLANIM SAYESİNDE ETKİLİDİR.
Ağır hizmet zemin taşlama makinesi BSM 650 E, orta büyüklükteki alanların verimli bir şekilde işlenmesi için tasarlanmıştır. Son derece sağlam 3 diskli taşlama makinesi, ayarlanabilir hızıyla en zorlu işleri güçlü bir şekilde kesen 11 kW 400 V motorla çalıştırılır. 650 mm’lik çalışma genişliği, zorlu görevlerde hızlı ilerleme sağlar.

Ağır zemin taşlama makinesinin ağırlığı, yüksek talaş kaldırma ve zahmetsiz çalışma için optimum şekilde dengelenmiştir. Kaba işler için tasarlanan bu makine, daha büyük tümsekleri ve inatçı kaplamaları çıkarmanın yanı sıra yapıştırıcıları, boyaları ve kaplamaları çıkarırken güvenilir bir şekilde en yüksek performansı sunar. BSM 650 E, köpük altlığın soyulması ve kirli beton yüzeylerin temizlenmesi sırasında mükemmel yüzey performansı sağlar. Kapsamlı LISSMAC aksesuar yelpazesi, tüm işler için doğru, uzun ömürlü taşlama takımları sağlar. D250 takım tutucu, altı taşlama veya parlatma pedi için bir montaj plakasıyla birlikte gelir. İsteğe bağlı olarak üç silindir için bir montaj plakası mevcuttur. Taşıma tekerleği ve kılavuz çubuğu, kolay taşıma için katlanabilir.

BSM 650 E zemin taşlama makinesi ağır işleri kolaylıkla yapar. Gücü, çok yönlülüğü ve ergonomik çalışmayı son derece verimli bir genel pakette birleştirir. Avantajları keşfedin:

Teknik Özellikler

BSM 650 E

Çalışma genişliği 650 mm

Maks. çıkış gücü 11 kW; 400 V; 50Hz

Hız 100-700 1/dak.

Boyutlar (U/G/Y) 1020/660/1000 mm

Ağırlık 390 kg

Beton Silme Makinası BSM650E Daha Fazla Bilgi

  • Ağır hizmet tipi 3 diskli taşlama makinesi
  • Kaba yüzey düzensizliklerinin ve kaplamaların giderilmesi
  • Yapıştırıcıların, boyaların ve kaplamaların çıkarılması
  • Kirli beton yüzeylerin temizlenmesi ve taşlanması
  • Epoksi desteğin soyulması
  • Orta büyüklükteki yüzey alanlarına kadar zeminlerin taşlanması
Bizi Arayın