Hidrolik Beton Parçalayıcı - Üsfen Makina Hidrolik Beton Parçalayıcı - Üsfen Makina

Hidrolik Beton Parçalayıcı

HİDROLİK BETON PARÇALAYICI

Ürün Özellikleri

CC300 TEHMA el tipi hidrolik beton kırıcı, binaların içinde beton kesme ve kontrollü yıkımlar için geliştirilmiş taşınabilir bir alettir. Düşük ağırlığı, aşırı gücü ve kolay kullanımı ile birleştiğinde, bu manuel makası, titreşim oluşturmadan ve gürültü ve tozu sınırlandırarak betonarme yapıları hızlı ve doğru bir şekilde kırmak için ideal hale getirir.

Bu faktörlerin yokluğu, apartmanlar, ofisler, okullar, hastaneler, genel olarak iç mekan yıkımları gibi izin verilmeyen yerlerde çalışmaya izin verir; ve aynı zamanda ekipmanı kullanan operatörün fiziksel bütünlüğünü koruyarak yıkıma dahil olan herkes için maksimum güvenlik sağlar.

Sonuç olarak, son derece çok yönlü ve işlevsel bir El tipi hidrolik beton kırıcı, meskun binaların veya yoğun nüfuslu alanların içindeki yıkımlar için vazgeçilmez bir ortak ve SP400 El tipi hidrolik beton kaya ayırıcıyı en iyi şekilde tamamlayan bir araçtır. Çok yönlülüğü ve performansı, onu depremler ve diğer felaket olaylarının neden olduğu enkaz altında kalan kurbanlara yardım etmenin gerekli olduğu kurtarma için de vazgeçilmez bir müttefik haline getirir.

Teknik Özellikler

KULLANIM ALANLARI
  • Tarihi binalar, lüks apartmanlar, yıkılmaya yatkın yapılar gibi tehlikeli titreşimleri önlemek için yapı bütünlüğünün korunması gereken yıkımlar.
  • Hızlı ve temiz müdahalenin toz oluşturmadan önemli olduğu alanlar (hastaneler, şirket üretim bölümleri).
  • Gürültü seviyesine duyarlı olan, bütün gün boyunca sessiz yıkım projeleri (konutlar, ofisler, okullar).
  • Mekan veya taşınabilirlik nedeniyle daha büyük ve ağır makinelerin kullanımının imkansız olduğu yerler (bina üst katları, havadan platformlar, bodrum gibi dar alanlar).
  • Su bulunan ortamlarda ve su altı yıkımları için müdahaleler.
  • Deprem, sel ve gaz sızıntılarından kaynaklanan enkaz altında mahsur kalan kurbanlara yardım etmek için kullanılan U.S.A.R. kullanımı (Şehir İçi Arama ve Kurtarma).
YIKIM KUVVETİ 101 kN
AĞIZ AÇIKLIĞI 300 mm
AĞIZ DERİNLİĞİ 150 mm
TOPLAM AĞIRLIK 22,5 kg
BAR 600 (Basınç)
ÖLÇÜLER – U x G x Y 849 x 304 x 190 mm
Bizi Arayın